Zaproszenie dla Narzeczonych do Legnicy

Zapraszamy na Rekolekcje dla Narzeczonych które odbędą się już 1-go kwietnia 2022 roku w Koskowicach k/Legnicy. Odbędą się w dniach od 1-go kwietnia do 3-go kwietnia . Początek w piątek o godz.18.00 a koniec w niedzielę ok. godz.14. Szczegóły dojazd , noclegi itp. uzgodnicie podczas zapisów.

Uwaga : Liczba miejsc ograniczona . Dla chętnych dostępne rekolekcje w innym terminie.

Prosimy o zgłoszenia udziału w tym szczególnym i ważnym dla Was Drodzy Narzeczeni czasie przygotowań do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

Z wypowiedzi uczestników:

– Rekolekcje zbliżyły nas do siebie i pokazały wspólne wartości, na których będziemy budować nasze małżeństwo. Odpowiedziały na potrzebę nauczenia się niełatwej sztuki dialogu.

 – Dowiedzieliśmy się, że oboje potrzebujemy wysłuchania.

– Rekolekcje pomogły nam lepiej się poznać. Zobaczyłam, jak ważna jest wiara w małżeństwie, a także miejsce Boga w życiu każdego z nas.

– Dotarło do mnie jak ważne jest mówienie o swoich uczuciach, nawet tych przykrych. Najbardziej dotarł do mnie temat związany z opuszczeniem domu rodzinnego. Nie zdawałem sobie sprawy, że moje silne relacje z ojcem, który wychowywał mnie sam, mogą stać się przeszkodą w budowaniu dobrych relacji w naszym małżeństwie.

– Uświadomiły wagę rozmowy – dialogu, zrozumienia i chęci pojednania. Pokazał, że nie mogę forsować swoich argumentów i przekonywać narzeczoną, że źle czuje i źle twierdzi. Zrozumiałem jak ważna jest akceptacja odmienności.

Przyjmowanie zgłoszeń na rekolekcje

Animatorzy 

Paulina i  Łukasz Czukiewscy

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY :

legnica@spotkaniamalzenskie.pl

Telefon: kom: +48 695 144 854