Słoneczny czas wakacji w Miszkowicach

Co z tego że zimno i leje… Przypomnijmy sobie o lecie….
nasz10
W dniach 19-30.07.2013r. w pięknie położonej w dolinie Złotnej wsi Miszkowice, w gospodarstwie agroturystycznym “Muflonik”, przeżywaliśmy turnus wakacyjny łącząc dialog ze sobą i z Panem Bogiem z czynnym wypoczynkiem. W turnusie wzięło udział wraz z nami 9 małżeństw z całej Polski; Rzeszów, Ostrów Wlkp., Otwock, Świdnica, Poznań, Gorzów Wlkp., Legnica i Jelenia Góra, oraz 8 dzieci. Staż małżonków od 10 lat do 52 lat pożycia. Duchowo czuwał‚ i wspierał nas o. Marek Stachowicz OFM Conv.
nasz11

To był dobry czas dla wszystkich by spojrzeć na swoje małżeństwo, a także z dystansem popatrzyć na relacje rodzinne sprawy, jak i, problemy dnia codziennego, w czym pomagały nam spotkania dialogowe i wieczorne spotkania dorosłych. Obudziło  się w nas pragnienie aby we wszystkim był Bóg jako rękojmia że idziemy dobrą droga, że nie jest nieszczęściem to co nas spotyka trudnego, ale ważne to jak w takich chwilach wierzymy Bogu i Jego planom.

Spotkania dialogowe, wieczorne spotkania dorosłych, zabawy z dziećmi oraz wspólne zwiedzanie okolic, wycieczki w góry Polskie i Czeskie, budowały naszą wspólnotę. Czuliśmy się jak jedna wielka rodzina i to wielopokoleniowa, gdzie wzajemnie mogliśmy się ubogacać. Czas szybko mijał i w dniu wyjazdu bardzo trudno było nam się rozstć.
nasz12
Do zobaczenia  od 18-30 lipca 2014 roku i tym razem też w Miszkowicach !!!

Irenka i Rysiu Orzelscy