Wesołych Świąt

“Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,

`Każdy dom i każdego z nas,

Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta

Niosą wszystkim betlejemski blask”

(E.Waśniowska, “Wigilijny wieczór”)

Radosnego oczekiwania i gotowości na przyjęcie Bożego Syna  do swego życia, mocy Ducha Świętego, który pomoże nam uwielbiać Boga i zasiewać ziarno pokoju wśród wszystkich naszych bliskich. Zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt Narodzenia Jezusa. Aby w Waszych rodzinach świeciła w całym roku gwiazda betlejemska. W wigilijny wieczór ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie.

Niech przez cały rok nie braknie miłości!

Życzymy wszystkiego co najlepsze, zwłaszcza pogłębienia małżeńskiej więzi, odnowienia relacji, przezwyciężenia kryzysu, pełniejszego dialogu małżeńskiego. Spotkania małżeńskie na pewno w tym pomogą.

Zapraszamy zatem na podróż w głąb serca i w najdalsze zakątki małżeńskiej miłości, aby nauczyć się rozmawiać ze sobą.

Spotkania mają charakter rekolekcji zamkniętych, przeznaczone są dla wszystkich chcących pogłębić, umocnić lub odbudować miłość małżeńską, są bardzo pomocne dla tych, którzy przeżywają kryzys małżeński. Serdecznie zapraszamy zatem na rekolekcje do naszego Legnickiego Ośrodka Spotkań Małżeńskich, których terminy wkrótce ukażą się na stronie internetowej. Mamy nadzieję, że pomimo pandemii, uda się je przeprowadzić bezpiecznie i że dane nam będzie spotkać się, aby realizować wspólny cel, jakim jest umocnienie wzajemnej miłości małżonków.

Nie zapominamy także o narzeczonych, którzy przygotowują się do sakramentu małżeństwa. Dla nich przygotowaliśmy Wieczory dla zakochanych oraz Rekolekcje dla narzeczonych. Więcej informacji również wkrótce na naszej stronie internetowej.

Dużo ciepła i radości na nadchodzące święta. Niech Jezus prawdziwie narodzi się w naszych sercach, przyniesie pokój, miłość i nadzieję!